Rezerwa

Członkowie Koła Łowieckiego Knieja

Zarząd

  

  

 
 

Komisja Rewizyjna

Krzysztof Kopka (przewodniczący)
członkowie - Zbigniew Gąsowski, Zdzisław Tymiński,
Zbigniew Pałubiak, Jarosław Zygała
 

Wszyscy członkowie

Aściłowicz Eugeniusz
Bogucki Ryszard
Bojko Jan
Bojko Piotr
Borowiak Tomasz
Borzęcki Krzysztof
Borzęcki Wiesław
Bus Sławomir
Chlebicki Ryszard
Chudzik Zbigniew
Cichecka Alicja
Cichecki Krzysztof
Cybulski Piotr
De - Weyher Krzysztof
Dobrzeniecki Jarosław
Dobrzeniecki Wiesław
Dul Dawid
Fąckowiak Jarosław
Frąckowiak Juliusz
Frymarkiewicz Marceli
Gąsowski Zbigniew
Grzegółka Edward
Gucma Lucjan
Gucma Maciej
Gucma Stanisław
Hamulak Roman
Iwasieczko Łukasz
Karls Andrzej
Kasprowicz Zdzisław
Kiliński Leszek
Kilinski Zbigniew
Kmet Jan
Kmet Piotr
Kociełowicz - Laska Dorota
Kokociñski Bartosz
Kokociński Janusz
Kokociński Piotr
Kolasiński Jacek
Kondrat Grzegorz
Kopka Krzysztof
Koronka Jacek
Kupczak Piotr
Kwiatkowski Krzysztof
Lalurny Cezary
Lalurny Konrad
Lipa Alojzy
Lipa Grzegorz
Lipka Radosław
Lipski Waldemar
Machnik Adam
Macioszek Andrzej
Makowski Andrzej
Malinowski Witold
Marcinkiewicz Eugeniusz
Maruszak Mariusz
Maruszak Sebastian
Matysek Halina
Ogonowski Tomasz
Olech Jan
Olech Tomasz
Osuchowski Sylwester
Pałubiak Zbigniew
Pieczyński Michał
Pilkiewicz Bartosz
Pilkiewicz Grzegorz
Pilkiewicz Władysław
Pizoń Damian
Pizoń Jarosław
Plaskacz Łukasz
Plaskacz Paweł
Rawicki Wojciech
Ruciñski Sylwester
Ruciñski Witold
Rudnicki Maciej
Sawka Jan Eugeniusz
Serdyński Józef
Serdyński Stanisław
Smoliński Tadeusz
Sosna Kacper
Sosna Paweł
Swora Stanisław
Świerczewski Jan
Tymiński Zdzisław
Völschow Lech Marek
Wasiuk Anita
Wielgoszewski Konrad
Wierzbicki Tadeusz
Winnicki Filip
Wojtasiewicz Michał
Zygała Jarosław
 

Stażyści



1. Krzysztof Wikliński
2. Zdzisław Piłatowski
3. Andrzej Malutko
4. Tomasz Stefanowicz
5. Rafał Topolski

 

Odznaczeni myśliwi

Nazwisko i imię

Odznaczenie

Rok nadania

Antoniewicz Feliks
Br.  Sr. Zł.  Złom
1959,1963,1969,1987
Aściłowicz Eugeniusz
Brązowy
2006
Bogucki Ryszard
Brązowy
2005
Bojko Jan
Br, Sr, Złoto
1999,2006,2013
Chlebicki Ryszard
Brązowy, Srebrny
2001, 2006
Chudzik Aleksander
Brązowy
2008
Chudzik Zbigniew
Brązowy, Srebrny
2005, 2013
Czeraszkiewicz Ryszard
Brąz, Srebrny, Zloty
1999, 2006, 2013
Dobrzeniecki Jarosław
Brązowy, Srebrny
2001, 2006
Dobrzeniecki Wiesław
Br, Sr, Zł, Złom
1984,1993,1999,2008
Drzycimski Idzi
Brązowy
2015
Flasza Janusz
Srebrny
1994
Frackowiak Juliusz
Brązowy
2010
Gąsowski Józef
Srebrny, Zloto, Złom
1959, 1962, 1966
Gromada Przemysław
Brązowy ,Srebro
2004 ,2010
Grzegółka Edward
Brązowy
2007
Grzybowski Henryk
Srebrny
2006
Kaczmarek Franciszek
Brązowy  
1960
Kalkstein-Stoliński Witold
Srebrny, Złoty
1954, 1960
Karls Andrzej
Brązowy
2006
Kasprowicz Zdzisław
Brązowy, Srebrny
1987, 2004
Katny Wacław
Brązowy, Srebrny 
1964, 1984
Kesserling Wacław
Srebrny, Złoty
1964, 1984
Kiernicki Bazyli
Brązowy
1970
Kilinski Zbigniew
Srebrny, Złoty
1981, 2001
Kmet Piotr
Brąz, Srebrny, Zloty
2005, 2010, 2015
Kociołowicz- Laska Dorota
Brązowy
2010
Kociełowicz Wiktor
Brązowy
2007
Kodrzycki Maksymilian
Srebrny, Złoty
1962, 1967
Kokociński Janusz
Brąz, Srebrny, Zloty
1978, 1994, 2001
Kolasiński Jacek
Brązowy
2007
Kolasiński Stanislaw
Brązowy, Srebrny
1964, 1984
Komorowski Stanisław
Srebrny, Złoty
1950, 1973
Konczewski Jan
Brązowy  
1968
Kondrat Grzegorz
Brązowy  
2015
Konkolewski Ignacy
Srebrny, Złoty
1962, 1967
Kosiński Henryk
Brąz, Srebrny, Zloty
1962, 1967, 1973
Kozłowski Antoni
Brąz, Srebrny, Zloty
1962, 1967, 1981
Lipa Alojzy
Brązowy 
2008
Lipka Radosław
Brązowy  
2015
Lipski Jacek
Srebrny, Złoty
1950, 1973
Lipski Waldemar
Brązowy, Srebrny
1970, 1981
Liszewski Edward
Srebrny, Złoty
1968, 1973
Makowski Stefan
Brązowy
2007
Malinowski Witold
Brązowy, Srebrny
1973, 1987
Marcinkiewicz Eugeniusz
Brązowy
2005
Marczewski Józef
Brązowy  
1973
Marszałek Zdzislaw
Srebrny, Złoty, Złom
1962, 1967, 1994
Maruszak Mariusz
Brązowy
2009
Matysek Halina
Brązowy
2004
Mickiewicz Bogusław
Brązowy, Srebrny
1984, 2005
Olech Jan
Brazowy
2006
Pałubik Zbigniew
Brązowy
2014
Paszkiewicz Tadeusz
Brązowy, Srebrny  
1968, 1987
Perzyk Marian
Brąz, Srebrny, Złoty
1964, 1968, 1973
Pilkiewicz Władysław
Brązowy
2004
Pizon Jarosław
Brązowy  
2014
Pizoń Wiktor
Brązowy
2005
Plaskacz Edward
Brązowy  
1984
Plaskacz Łukasz
Br.  Sr. Zł.  Złom
1987,1999,2006 ,2013
Ruciński Witold
Brązowy
2005
Rudnicki Andrzej
Brązowy
2007
Rusin Tadeusz
Brąz, Srebrny, Złoty
1973, 1981, 2007
Sawka Jan Eugeniusz
Brązowy
2008
Sawka Mikołaj
Brązowy
2008
Serdyński Józef
Br.  Sr. Zł.  Złom
1964,1968,1973,1992
Serdyński Stanisław
Brązowy, Srebrny
2006, 2013
Skrok Marian
Brązowy
1973
Smoliński Tadeusz
Brąz, Srebrny, Złoty
1989, 1995, 2001
Stróżyński Benedykt
Brązowy
1973
Swora Stanisław
Srebrny, Złoty
2006,2013
Świerczewski Jan
Brązowy
2004
Świerczewski Tadeusz
Złoty
1956
Świtalski Henryk
Brązowy  
1968
Szumiński Marian
Brązowy  
1950
Tymiński Zdzisław
Brązowy
2007
Waygard Kazimierz
Złoty, Złom
1955, 1960
Wierzbicki Tadeusz
Brązowy, Srebrny
2006, 2013
Wojciechowski Maurycy
Brązowy, Srebrny
1981, 1987
Wojtasiewicz Michał
Brąz, Srebrny, Złoty
1994, 1999, 2006
Wołkowicz Romuald
Brązowy
2008
Wronowski Eugeniusz
Brąz, Srebrny
1964, 1968
Wronowski Kazimierz
Brązowy, Srebrny
1987, 2004
Wysocki Karol
Br.  Sr. Zł.  Złom
1973,1981,1990,2004

Medal św. Huberta

Serdyński Józef (2003), Smoliński Tadeusz (2008), Czeraszkiewicz Ryszard (2008), Kiliński Zbigniew (2013), Kmet Piotr (2013), Gromada Przemysław (2013), Dobrzeniecki Wiesław (2013) 

 


KOŁO ŁOWIECKIE
KNIEJA
w Szczecinie