Rezerwa

Trofea medalowe cz這nk闚 K.. Knieja 
w Szczecinie

 WIE哸E  JELENI  BYK紟 

Medal z這ty
 1. Stanis豉w Gucma 23.09.2012r.  Dobrzany

219,20

Medal  srebrny
  1.  Jan  Olech 13.09.1989r.  Glinna

208,06

  2.  Henryk  Kosi雟ki 22.08.1982r.  Ma熥owo

204,77

  3.  Jan  Olech 21.09.2008r.  Lutkowo

203,73

  4.  Jaros豉w Pizon 21.09 ζgiewniki

200,56

  5.  Zdzis豉w  Marsza貫k 12.10.1981r.  Ciemnik

200,39

  6.  J霩ef  Serdy雟ki 12.11.1989r.  Przemys豉w

198,33

  7.  J霩ef  Dobrzeniecki 16.09.1962r.  ζgiewniki

197,61

  8.  Janusz  Kokoci雟ki 24.10.2000r.  Dobrzany

196,59

  9.  Jan Olech 1.09.2013 Iglice

196,57

 10.  Zdzis豉w  Kasprowicz 12.09.1990r.  Przemys豉w

196,38

 11.  Janusz  Kokoci雟ki 9.09.1974r.  Chociwel

196,11

 12.  Zbigniew  Kili雟ki 1977r.  Kliniska

195,47

 13.  Janusz  Kokoci雟ki 5.10.2002r.  Dobrzany

194,35

 14.  J霩ef  Serdy雟ki 2.02.1985r.  Ciemnik

191,20

 15. Jan Konczewski 10.1986r.  Ma熥owo

190,27

 16.  Stanis豉w  Kolasi雟ki 23.09.1987r.  Kliniska

190,09

 17.  Janusz  Kokoci雟ki 6.09.1989r.  I雟ko

190,08

Medal  br您owy
  1.  W豉sno嗆  Ko豉 2.08.1982r.  Lutkowo

188,30

  2.  Wies豉w  Dobrzeniecki 10.09.1981r.  Kielno

187,98

  3.  Zdzis豉w  Kasprowicz 5.09.1990r.  ζgiewniki

187,63

  4.  Bazyli  Kiernicki 1979r.  Wolin

187,60

  5.  Zdzis豉w  Kasprowicz 28.08.1989r.  Krosino 

186,34

  6.  Zdzis豉w  Kasprowicz 16.10.1991r.  Przemys豉w

185,64

  7.  Janusz  Kokoci雟ki 12.01.1990r.  I雟ko

185,40

  8. W豉dys豉w Pilkiewicz 14.09.2014 Krzemie

184,91

  9.  Zdzis豉w Tymi雟ki 21.09.2013 Ciemnik

184,05

10.  Jan  Olech 25.09.1990r.  Glinna

183,87

11. Tomasz Borowiak 14.08.2011 r. Lagiewniki

183,61

12. Andrzej  Karls 16.09.1989r.  ζgiewniki

183,50

11. Piotr  Kmet 28.02.1994r.  Goleni闚

182,30

12. ㄆkasz  Plaskacz 28.02.1992r.  Lin闚ko

181,88

13. Micha Wojtasiewicz 19.09.2013 Marianowo

183,38

14. Zbigniew Chudzik 15.09.2012 Lutkowo

182,64

15. Jan Olech 8.09.2014 Gryfino

182,37

16. Piotr Kmet 28.02.1994 Goleni闚

182,30

17. ㄆkarz Plaskacz 28.02.1992 Lin闚ko

181,88

18.  Jan  Konczewski 20.09.1987r.  Krosino

180,52

19. Jan Olech 20.09.2014 Bytowo

180,34

20.  Kazimierz  Wronowski 2.11.1993r.  Starogard

179,95

21. W豉sno嗆 Ko豉 17.09.2011 Bytowo

179,78

22. Witold  Ruci雟ki 12.09.1992r.  Marianowo

179,23

23. Tomasz Borowiak 17.09.2013 ζgiewniki

179,04

24.  Jan  Konczewski 14.09.1992r.  Starogard

178,70

25. Zdzislaw Kasprowicz 18.09.2014 Przemyslaw

178,35

26. Wies豉w  Dobrzeniecki 25.08.1984r.  Przemys豉w

178,30

27. Dawid Dul 15.09.2013 Krosno

177,83

28. Juliusz Fr帷kowiak 13.09.2013 marianowo

177,65

29. Janusz  Kokoci雟ki 28.09.1992r.  Kozia G鏎a

177,51

30. Tadeusz  Paszkiewicz 1988r.  ζgiewniki

177,44

31. Jaros豉w  Dobrzeniecki 11.09.2009r.  Lin闚ko

177,40

32. Stanis豉w Sfora 19.09.2014 Lisowo

176,96

33. Maurycy  Wojciechowski 1992r.  ζgiewniki

176,45

34. Zdzis豉w  Tymi雟ki 19.09.2010r.  Bytowo

176,23

35. Tadeusz  Wierzbicki 15.02.2010r.  Lisowo

175,71

36. Ryszard Chlebicki 15.09.2011 Lin闚ko

175,38

37.  Bazyli  Kiernicki 21.11.1991r.  Chociwel

174,17

38.  Maurycy  Wojciechowski 1984r.  Starogard

173,87

39.  Zdzis豉w  Kasprowicz 23.09.1993r.  Starogard

173,86

40.  Jan  Olech 23.09.2007r.  Okole

173,79

41.  Stanis豉w  Swora 11.09.2009r.  Dzwonowo

173,41

42.  Juliusz  Fr帷kowiak 16.09.2008r.  Lisowo

173,33

43.  Eugeniusz A軼i這wicz 13.09.2012 Grabnica

173,26

44.  Piotr  Kmet 30.11.2007r.  Goleni闚

172,18

45.  Jaros豉w  Dobrzeniecki 6.09.1983r.  Ciemnik

171,60

46.  Jaros豉w  Pizo 17.09.2010r.  Dorowo

171,19

47.  Zbigniew Pa逝biak 14.09.2011 r. ζgiewniki

170,60

48.  Krzysztof  Paszkiewicz 19.09.1987r.  ζgiewniki

170,44

49.  Jaros豉w  Pizo 13.09.2009r.  Sosnowo

170,29

 ΜPATY DANIELI 

Medal z這ty 

  1.  Wies豉w  Dobrzeniecki 13.10.2009  Markocin

184,31

  2.  Wies豉w  Dobrzeniecki 29.10.2013  Bielinek

184,23

Medal  srebrny

  1.  Wies豉w  Dobrzeniecki 20.10.2014  Kozia G鏎a

174,96

  2. Janusz Kokoci雟ki 1963 Toru

171,86

Medal  br您owy
  1.  Zbigniew Chudzik 29.11.2013 Bia豉

165,65

PAROSTKI ROGACZY

Medal  z這ty
  1.  Wac豉w  Kesserling nieznane miejsce pochodzenia

163,17

  2.  ㄆkasz  Plaskacz 12.09.1990r.  Kozy

143,30

  3.  Janusz  Kokoci雟ki 31.08.1978r.  Dobrzany

140,87

Medal  srebrny
  1.  Zdzis豉w  Marsza貫k 1972r.  Dobrzany

126,33

  2.  Zbigniew  Kili雟ki 22.07.1978r.  Starzyce

122,12

  3.  J霩ef  Serdy雟ki 20.10.1966r.  Resko

121,50

  4.  Antoni  Koz這wski 18.08.1991r.  ζgiewniki

116,98

  5.  Benedykt  Str騜y雟ki 1968r.  Starzyce

115,83

Medal  br您owy
  1.  Feliks  Antoniewicz 20.08.2002r.  Starogard

112,70

  2.  Bartosz  Kokoci雟ki 1971r.

111,98

  3.  Zdzis豉w  Marsza貫k 11.06.1955r.  Dobrzany

106,40

  4.  Wies豉w  Dobrzeniecki 9.08.2009r.  Zieleniec

106,23

OR坒E DZIK紟

Medal  z這ty
  1.  Kazimierz  Grzelak 1978r.  Grabnica

120,90

Medal  srebrny
  1.  Zdzis豉w  Marsza貫k 1958r.  Dobrzany

118,65

  2.  Benedykt  Str騜y雟ki 10.12.1962r.  Dobrzany

118,45

  3.  Benedykt  Str騜y雟ki 16.09.1965r.  Dobrzany

116,95

  4.  Micha Wojtasiewicz 31.12.2014 Lutkowo

116,30

  5.  Janusz  Kokoci雟ki 6.11.1976r.  Ognica

115,65

  6.  Wies逕  Dobrzeniecki 13.05.2011r.  Lutkowo

115,55

  7. Przemys豉w Gromada 16.05.2011 r. Pilchowo

115,45

  8.  Edward  Grzeg馧ka 21.11.2004r.  Ognica

115,30

  9.  J霩ef  Dobrzeniecki 10.02.1961r.  Lisowo

115,05

Medal  br您owy
  1.  Witold  Kalkstein-Stoli雟ki 10.01.1963r.  Dobrzany

114,70

  2.  Jaros豉w  Dobrzeniecki 18.08.2011 r. I雟ko

114,65

  3.  Macin Wronowski 19.01.2013 Resko

114,30

  4.  Zbigniew Kili雟ki 12.11.2013 Resko

113,75

  5.  Jaros豉w  Dobrzeniecki 2.12.1980r.  Ciemnik

113,70

  6.  J霩ef  Serdy雟ki 1997r.  Kozy

113,30

  7.  J霩ef  Serdy雟ki 4.01.2005r.  Ognica

113,05

  8.  Zbigniew Chudzik 28.07.2012 Bia豉

112,85

  9.  Tadeusz  Paszkiewicz 1979r.  Dobrzany

112,75

  10.  J霩ef  Dobrzeniecki 30.04.1977r.  Ciemnik

112,50

  11.  Zbigniew  Chudzik 6.05.1987r.  Bia豉

111,90

  11.  Jaros豉w Pizo 4.09.2014 ζgiewniki

111.90

  13.  Zdzis豉w  Marsza貫k 1956r.  Resko

111,75

  14.  Zdzis豉w  Marsza貫k 1957r.  Resko

111,70

  15. Przemys豉w Gromada 11.01.2013 G喚bokie

111,45

  16.  Zbigniew  Chudzik 17.01.2003r.  Kielno

110,85

  17.  Stanis豉w  Serdy雟ki 18.07.2003r.  Ciemnik

110,35

  18.  Zbigniew  Chudzik 20.08.1995r.  Bia豉

110,30

  19.  Zbigniew  Chudzik 15.08.2010r.  Bia豉

110,10

  20.  Wies豉w  Dobrzeniecki 28.11.1987r.  Ciemnik

110,05

CZASZKI LIS紟 

Medal  br您owy
  1.  Roman Hamulak 15.12.2010r. Chojna

24,26


zobacz ranking wszystkich trofe闚

 
zobacz galerie - trofea
 
 

 


KOΜ ΜWIECKIE
KNIEJA
w Szczecinie